Ostatnio na forum:

"Koniec olewania przez Admina !!! :P"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs

Reklama w serwisie BenchIt.pl

Dlaczego warto?

BenchIt.pl jest vortalem nastawionym na konkretnego odbiorcę - jest to zazwyczaj osoba poszukująca informacji o sprzęcie komputerowym oraz danych o wydajności konkretnego podzespołu. Co więcej, jest to zwykle użytkownik, którego celem jest zakup produktu, co czyni jego obecność na stronie świetną okazją do zaproponowania własnej marki lub polecenia własnego sklepu internetowego. Miesięcznie BenchIt.pl odwiedza kilkadziesiąt tysięcy takich osób, a liczba ta stale rośnie.

Oferta

Oferujemy możliwość umieszczenia bannera reklamowego w kilku formach:

Banner 750x100, wyświetlany na każdej podstronie serwisu - 5,00 PLN*.
Banner 750x200, wyświetlany na każdej podstronie serwisu - 7,00 PLN*.
Banner 750x100, wyświetlany w danej podkategorii - 6,00 PLN*.
Banner 750x200, wyświetlany w danej podkategorii - 8,00 PLN*.
Banner 300x300, wyświetlany w danej podkategorii - 4,00 PLN*.

*Podane ceny są cenami netto za 1000 odsłon.
W sprawie udzielenia szczegółowych informacji prosimy o kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Program partnerski BenchIt.pl

Czym jest program partnerski BenchIt.pl?

Program partnerski polega na współpracy vortalu BenchIt.pl z innymi serwisami, głównie sklepami internetowymi. Jego podstawą jest możliwość zamieszczania na stronach partnera dynamicznych treści dostarczanych przez BenchIt.pl. Są to rankingi wydajności podzespołów komputerowych, a także ich szczegółowe specyfikacje techniczne.

Jak to działa?

Zasada działania jest prosta: partner umieszcza w kodzie źródłowym swojej strony internetowej specjalnie przygotowany skrypt, który jest wywoływany przy spełnieniu przez treść strony odpowiednich warunków. Może być wywołany całkowicie automatycznie, bez jakiejkolwiek ingerencji w wysyłane zapytanie, lub też nastawiony przez webmastera na pozyskanie konkretnych danych. Więcej szczegółów znajdziesz w centrum obsługi konta.

Dla kogo program partnerski?

Załóżmy, że posiadasz sklep internetowy i chcesz, aby klienci, oprócz podstawowych informacji o produkcie mieli podaną na tacy wiedzę o jego wydajności. Mało kto lubi tracić czas na wertowanie dziesiątków portali technologicznych w poszukiwaniu recenzji sprzętu. Mając wszystko w jednym miejscu, zdecydowanie wygodniej jest przecież dokonać wyboru. Teraz i Ty możesz dać swoim klientom taką możliwość!

Zasady współpracy:

Program partnerski jest całkowicie darmowy. BenchIt.pl dostarcza żądaną przez partnera treść, partner natomiast wyświetlając ją na swojej stronie przyczynia się do promowania naszego serwisu.

Każdy partner, po przystąpieniu do programu, dostanie na własny użytek konto w serwisie BenchIt.pl, z poziomu którego będzie miał dostęp do panelu konfiguracyjnego. Panel ten pozwola na pobranie potrzebnych skryptów oraz niemialże całkowitą modyfikację sposobu prezentowania dostarczanych przez nas danych. Umożliwi to dostosowanie wyglądu oraz kolorystyki wg własnych potrzeb.

Do każdego partnera mamy podejście indywidualne. Jesteśmy otwarci na dygresje oraz wszelkie inne propozycje współpracy.

W każdej chwili można zrezygnować lub zawiesić udział w programie partnerskim BenchIt.pl, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.


Rejestracja w programie:

Strona WWW partnera:

Adres e-mail:

Potwierdzam, że jestem dysponentem strony internetowej o podanym wyżej adresie internetowym oraz zaświadczam prawdziwości podanego przeze mnie adresu e-mail.

W ciągu kilku dni wyślemy informację zwrotną.

Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.01685882s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.